Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności> Spotkanie doradców zawodowych, szkolnych doradców zawodowych i osób związanych z doradztwem zawodowym

Zaproszenie

na spotkanie doradców zawodowych, szkolnych doradców zawodowych i osób związanych z doradztwem zawodowym z szkół i placówek oświatowych z terenu woj. śląskiego w ramach powoływanej grupy wsparcia.
Spotkanie odbędzie się 24 listopada 2016 o godz. 12,30 w sali 48, w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach ul. kard. Wyszyńskiego 7.

Tematem wiodącym w tym roku jest „Środowisko pracy ucznia realizującego praktyczną naukę zawodu lub praktykę zawodowa u pracodawcy.

W programie spotkania:
1) Omówienie realizowanego projektu przez ORE (KOWEZIU): Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego – forum partnerów społecznych.
2) Analiza projektu rozporządzenia MEN w sprawie klasyfikacji zawodów szkolnictwa zawodowego z uwzględnieniem Polskiej Ramy Kwalifikacji

Lider zadania

Maria Kaczmarek